Hakkımızda


Merkonsan; her türlü hafif prefabrik ev, çelik ev, çelik villa, prefabrik ofis binaları ve çok amaçlı konteyner üretimi, imalatı ve montajı yapmaktadır.

Firmamız deneyimli mimar, mühendis ve teknisyen kadromuzla her türlü standart tipte mimari proje veya müşterilerimiz tarafından önerilen, beğenilen plan ve projeye uygun imalat, montaj ve satış konularında sizlere hizmet vermektedir.

Binalarımızı modern inşaat anlayışı ile hızlı, ekonomik, depreme ve rüzgara dayanıklı, çevreci, kaliteli, esnek, izolasyonlu, estetik binalar olarak üretip beğeninize sunmaktayız.

Dış cephe kaplamaları, kapı pencere alternatifleri, içeride kullanılacak her türlü inşaat malzemeleri alternatifli olarak müşterilerimizin beğenisine sunarak kendine özgü binalar oluşturmaktayız.

Misyonumuz
Yurtiçi ve yurtdışında kalitesi ve güvenilirliği ile tanınan çağdaş, gelişmeye açık, başarılı, kurumsal bir marka olmak.

Vizyonumuz
Müşterilerimizin yaşam alanı konusundaki beklentilerini, sunduğumuz ürün çeşitliliği ve hizmet kalitesi konusunda sürekli kılmak.